سایت الکترو هایپر

سئو سایت و طراحی سایت الکتروهایپر

سئو سایت و طراحی سایت الکتروهایپرخدمات طراحی سایت و سئو سایت انجام شده :


درباره وب سایت الکتروهایپر

مجموعه سیستم‏های حفاظتی و صنعتی ایران در سال ۱۳۹۰ با مدیریت آقای مهندس وحید اسلامی و با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین خدمات و قطعات الکترونیک، در دو شاخه تجهیزات الکترونیک ال ای دی و دوربین مداربسته اغاز به کار نمود. این مجموعه با پشتوانه تجربیات موفق گذشته و بهره‏ گیری از نیروهای کارآمد و برنامه‏ ریزی‏ های دقیق به سرعت توانست به یک قطب تاثیرگذار لوازم و قطعات الکترونیک در شرق کشور مبدل گردد .

این مجموعه با توجه به حضور طیف وسیعی از اجناس و تجهیزات الکترونیک بی‏ کیفیت و بی‏ نام و نشان چینی در بازار و با هدف دفاع از حقوق مصرف کنندگان محترم و ارائه محصولات و قطعات الکترونیک با کیفیت و دارای گارانتی، اقدام به عقد چندین قرارداد نمایندگی انحصاری، با شرکت‏های معتبر با شرط پاسخگویی سریع درگارانتی و خدمات پس از فروش نمود.

در بهار سال۱۳۹۴ با هدف گسترش حوزه فروش و ارائه خدمات بهتر و سریعتر درتمام نقاط ایران، تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نمود. لذا در این راستا ضمن انجام تحقیقات و بررسی های انجام شده توسط تیم کارشناسان مجرب این مجموعه و با توجه به خلاء جدی در زمینه ارائه یک طیف کامل و وسیع از قطعات الکترونیک ، مجموعه سیستمهای حفاظتی و صنعتی برآن شد که با ادغام با یکی از برترین و باسابقه ترین برندهای ارائه قطعات الکترونیک در شرق کشور به نام (الکترونیک حمید) اقدام به ایجاد هسته مرکزی اولین هایپر مارکت الکترونیک در ایران با نام الکتروهایپر نماید.

این مجموعه در سال ۱۳۹۶ و با توجه به گستره وسیع قطعات الکترونیک و نیاز به گسترش دامنه فعالیت ها و برطرف نمودن کمبودها اقدام به بهینه سازی و بروز رسانی زیرساخت ها، جهت ارائه هرچه بهتر و سریعتر خدمات خود در سطح کشور نمود، که امیدواریم با تلاش شبانه روزی کارشناسان مجرب و خبره خود، هرچه سریعتر بتوانیم به آرمانهای این مجموعه دست پیدا کنیم، در این خصوص و به جهت بالا بردن سطح کیفی سایت، آماده دریافت نقطه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می‏ باشیم.